ASUS ExpertBook B5 14" (35,56cm) na dotik WQXGA Ultra 7 155H 16GB 1TB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik (B5404CMA-4G-WB73D0X)
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 211719 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX06R1-M01AL0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke ASUS se lahko pohvali z velikostjo monitorja 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost . Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik ASUS ExpertBook B5 14" (35,56cm) na dotik WQXGA Ultra 7 155H 16GB 1TB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik (B5404CMA-4G-WB73D0X) ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX06R1-M01AL0 |
| EAN koda | 4711387779194 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" (35,56cm) 2560 x 1600 16:10, 120Hz, IPS LED, anti glare, zaslon na dotik |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 155H 1,4 GHz (24M Cache, do 4,8 GHz, 16 jeder); Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| trdi_disk | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| opticna_enota | brez |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska, odporna proti politju |
| Zvočniki | Dolby Atmos |
| Spletna kamera | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko, IR za podporo za Windows Hello |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| material | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: aluminij + magnezijeva zlitina Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: (SxVxG) | 31,37 x 22,68 x 1,89 ~ 1,90 cm |
| Masa (neto): | 1,47 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, REACH |
| Vsebina paketa: | torbica, ASUS MPP 2.0 pisalo, žična optična miška, 65 W Type-C univerzalni napajalnik |
| not_serija | ExpertBook |
| ima_polnilec | Da |
| min_moc_polnilca_w | 65 |
| max_moc_polnilca_w | 65 |
| podpira_USB_PD | Da |
| Velikost zaslona: | 35,6 cm (14,0") |
| tip_procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| pomnilnik_filter | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |












