ASUS ExpertCenter P500 SFF Core 5 210H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro namizni računalnik P500SV-05210H009X
| Šifra (ID): | 217388 |
| Šifra proizvajalca: | 90PF05A1-M00M50 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ExpertCenter P500 SFF Core 5 210H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro namizni računalnik P500SV-05210H009X, ki je bil zasnovan tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega 16GB delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji 512GB SSD. Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ExpertCenter P500 SFF Core 5 210H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro namizni računalnik P500SV-05210H009X vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90PF05A1-M00M50 |
| EAN koda | 4711636299510 |
| Procesor: | Intel Core 5 Processor 210H 2.2 GHz (12MB Cache, do 4.8 GHz, 8 jeder, 12 niti) |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 SO-DIMM (1 reža prosta - razširljiv na 64 GB) |
| Kapaciteta diska: | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica | Intel WGI219V 10/100/1000 Mbps, non-vPro |
| Zvočna kartica: | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Razširitvene reže: | 1x PCIe 4.0 x 16 (pri PCIe® 4.0 x8) 1x M.2 konektor za WiFi 2x M.2 2280 konektor za shranjevanje 2x DDR5 SO-DIMM slot |
| Priključki: | Zadaj: 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 1.4 1x Displayport 1.4 1x 7.1 channel audio (mikrofon, line-out, Line-in) 1x Kensington lock 4x USB 2.0 Type-A Spredaj: 1x 3.5mm combo audio jack 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Napajalnik: | 180 W (80+ Bronze) |
| Ohišje | 8,6 l - Small form factor |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card |
| Certifikati: | EPEAT Silver, Energy star 8.0, REACH, RoHS |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 93 x 296 x 309 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





