ASUS VA24EQSB-W 60,45cm (23,8") FHD IPS 75Hz DP/HDMI/VGA FreeSync zvočniki monitor
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 213167 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0562-B02170 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS VA24EQSB-W 60,45cm (23,8") FHD IPS 75Hz DP/HDMI/VGA FreeSync zvočniki monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh razmerah z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v dimenziji . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS VA24EQSB-W 60,45cm (23,8") FHD IPS 75Hz DP/HDMI/VGA FreeSync zvočniki monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0562-B02170 |
| EAN koda | 4711081867449 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920x1080 |
| Diagonala zaslona: | 60,45cm (23,8") |
| Tip matrike: | IPS LED |
| Velikost točke: | 0,2745mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 300cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5ms |
| Frekvenca: | 75Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort 1, 1x HDMI(v1.4), 1x VGA, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib +35° ~ -5°, vrtenje +180° ~ -180°), pivot +90° ~ -90°, po višini 130mm |
| Poraba energije: | 13,5W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 1329243 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | nesvetleč VESA 100x100 Flicker-free Low Blue Light Eye Care+ Tehnologija |
| Barva: | bela |
| Masa (neto): | 5,2 kg, 3,2 kg brez podstavka |
| Dimenzije: | 540,4 x 450,8 x 211,4 mm |
| Vsebina paketa: | HDMI kabel, USB 3.0 kabel, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |









