ASUS VB X1605VA-MB1242W i7-13620H 16GB
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 213517 |
| Šifra proizvajalca: | 90NB10N2-M01L40 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev Pick-Up and Re |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke ASUS se lahko pohvali z velikostjo zaslona 40,6 cm (16,0"), ki ima ločljivost 1920 X 1200. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm Intel i7 je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik ASUS VB X1605VA-MB1242W i7-13620H 16GB ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete .
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1242W - 16" - Intel Core i7 - 13620H - 16 GB RAM-a - 1 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Procesor | Intel Core i7 (13. generacija) - 13620H / 2, 4 GHz, do predpomnilnika 4, 9 GHz / 24 MB |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (1 x 8 GB + 8 GB (spajkano)) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel UHD |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 3-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Hladno srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,87 cm x 24,95 cm x 1,99 cm |
| Teža | 1,88 kg |
| Okoljski standardi | EPEAT srebro, ki izpolnjuje pogoje za ENERGY STAR |
| Indeks popravila | 9,4 (od 10) |















