BE QUIET! Pure Wings 2 (BL044) 80mm 3-pin črn ventilator
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 155430 |
| Šifra proizvajalca: | BL044 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Ventilatorji |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Velikost ventilatorja (mm) | 80 |
Opis izdelka
Dobro hlajenje namiznega računalnika izboljša življensko dobo vseh komponent, zato je velik BE QUIET! Pure Wings 2 (BL044) 80mm 3-pin črn ventilator odlična izbira za vaše potrebe po kakovostnem hlajenju. Omogoča dober pretok zraka in nizke temperature obratovanja računalnika, hkrati pa zagotavlja skorajda neslišno delovanje tudi pri težjih obremenitvah sistema. Za priklop na matično ploščo uporablja konektor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BL044 |
| EAN koda | 4260052183373 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | Ventilatorji |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 80 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 1900 rpm (pri 100 % hitrosti) |
| Pretok zraka (CFM): | 26,3 CFM |
| Glasnost (dB): | 18,2 dB(A) |
| Življenska doba (ur): | do 80.000 ur |
| Masa (neto): | 0,072 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 80 x 80 x 25 mm (D x Š x V) |
| Konektor ventilatorja: | 3-pin |
| Vsebina paketa: | vijaki |
| Dodatno: | dolžina kabla 460 mm |





