BE QUIET! Pure Wings 2 (BL045) 92mm 3-pin PWM ventilator
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 199892 |
| Šifra proizvajalca: | BL045 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Ventilatorji |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Velikost ventilatorja (mm) | 92 |
Opis izdelka
velik ventilator BE QUIET! Pure Wings 2 (BL045) 92mm 3-pin PWM ventilator proizvajalca BE QUIET! je odlična rešitev za hlajenje vašega namiznega računalnika. Njegovo delovanje je tudi ob višjih obremenitvah izjemno tiho, kljub temu pa zagotavlja odličen zračni pretok ter posledično nizke obratovalne temperature. Ventilator je mogoče uporabljati z matičnimi ploščami, ki podpirajo konektor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BL045 |
| EAN koda | 4260052183380 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | Ventilatorji |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 92 x 92 x 25 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 1900 rpm |
| Pretok zraka (CFM): | 33,15 cfm |
| Glasnost (dB): | 18,6 dB(A) |
| Življenska doba (ur): | 80,000 ur |
| Masa (neto): | 0,082 kg |
| Garancija | 36 mesecev |
| Konektor ventilatorja: | 3-pin PWM |








