NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 212615 |
| Šifra proizvajalca: | 5072C026 |
| Proizvajalec: | CANON |
| Kategorija: | Inkjet - brizgalni tiskalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev Bring-In garan |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
CANON PIXMA TR4651 WH Inkjet MFP 4.4ipm zagotavlja kvalitetno tiskanje. m tiskom ter maksimalno velikostjo formata omogoča hiter izpis pri ločljivosti .
| Opis izdelka | Canon PIXMA TR4651 - večnamenski tiskalnik - barvni |
| Vrsta naprave | Večnamenski tiskalnik |
| Vrsta faksa | Super G3 - navaden papir |
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni tiskalnik (barvni) |
| Tehnologija inkjet | Canon FINE (Full-litography inkjet Nozzle Engineering) - 4-palčni |
| Mesečni obseg tiskanja (max) | 1200 strani |
| Največja hitrost kopiranja | Do 6,4 ppm (mono) / do 2,7 ppm (barva) |
| Največja hitrost tiskanja | Do 8,8 s/min (mono) / do 4,4 s/min (barva) |
| Največja ločljivost tiskanja | 4800 x 1200 dpi (barva) |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33,6 Kb/s |
| Ločljivosti faksa | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi |
| Skeniranje | 600 x 1200 dpi |
| Izvirna velikost | A4 (210 x 297 mm), Pravni (216 x 356 mm) (maks.) |
| Izvirna vrsta | Listov |
| Zmogljivost podajalnika dokumentov | 20 listov |
| Velikost medija | 215,9 x 676 mm (max) |
| Vrsta medija | Ovojnice, navaden papir, foto papir, sijajni fotografski papir, mat fotografski papir, papir visoke ločljivosti, polsijajni papir, magnetni fotografski papir, fotografski papir, ki ga je mogoče ponovno lepiti, |
| Standardna kapaciteta vhodnega predala | 100 listov |
| Avtomatsko obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Možnosti povezave | Da |
| Vmesnik | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| AirPrint omogočen | Da |
| Inteligentni pomočnik | Pomočnik Google, Alexa |
| Funkcije pisarniške naprave | PIXMA povezava v oblaku |
| Moč | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) | 43,5 cm x 29,5 cm x 18,9 cm |
| Teža | 5,8 kg |
| Barva ograjenega ohišja | Bel |
| Garancija proizvajalca | 2-letna garancija |