NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 203049 |
| Šifra proizvajalca: | HD146X |
| Proizvajalec: | OPTOMA |
| Kategorija: | Projektorji |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Brezžična povezava | Ne |
| Ločljivost slike | 1920 X 1080 |
| Svetilnost (lumnov) | 3600 |
| Tehnologija projektorja | DLP |
Uživajte v visokokakovostni projekciji, ki jo boste dosegli s projektorjem DLP PROJEKTOR ZA HIŠNI KINO OPTOMA HD146X.. Z inovativno tehnologijo projiciranja ter ločljivostjo 1920 X 1080 poskrbi za izvrstno sliko z bogatimi in globokimi barvami. Zahvaljujoč visokemu kontrastnemu razmerju ter svetilnosti 3600 ansi lumnov so projicirane vsebine jasno vidne tudi v svetlejših prostorih. Ponaša se tudi s tehnologijo projiciranja DLP, ki omogoča povsem novo izkušnjo gledanja predstavitev ter drugih vsebin. S projektorjem se je mogoče povezati tudi brezžično, kar še dodatno izboljša uporabniško izkušnjo.
| Tip artikla | Projektorji za hišno zabavo |
| Osnovna ločljivost | 1920x1080 Full HD |
| Svetilnost | 3600 ANSI lumnov |
| Kontrast | 25.000:1 |
| Življenska doba žarnice | do 10.000 ur |
| Garancija za žarnico | 12 mesecev ali 1000 ur |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža v kg | 2,87 |
| Dimenzije projektorja | 316x108x244 mm |
| Tehnologija | DLP |
| Format slike | 16:9 (osnovni), 4:3 |
| Velikost slike (diagonala) | 0,7 - 7,7 m |
| Projekcijska razdalja | 1,0 - 9,8 m |
| Optični zoom | 1,1x |
| Projekcijsko razmerje | 1,47 - 1,62:1 |
| Priključki | HDMI, Avdio izhod, USB (napajanje), Kensington Lock |
| Vgrajeni zvočniki | 1x5W |
| Namestitev pod strop | DA |
| 3D projekcija | DA |
| Interaktivni projektor | NE |
| Trapezni popravek | vertikalni ±40° |
| Pomik objektiva | NE |
| Glasnost | 28 dB |
| Glasnost (ECO) | 26 dB |
| Poraba energije | do 295W (manj kot 0,5W v mirovanju) |
| Priloženo | daljinski upravljalnik, baterije za dalj. uprav., hitra navodila (angl.), garancijski list, napajalni kabel |