HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR


Redna cena 140,30 €Prihranite 3,16 € (2,3 %)
137,14 €
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
V košarico

Šifra (ID): 136577
Šifra proizvajalca: JD092BR
Proizvajalec: HP ENTERPRISE
Kategorija: Ostali dodatki
Stanje: Novo
Garancija: 1 leto
Na zalogi v skladišču

Osebni prevzem na dan: 26.06.2019
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.06.2019





Tehnične podrobnosti

Podroben opis

Opis HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR
Priključki 1 LC 10GBASE-SR port; Duplex: full only
Managment NE
Performanse Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex; Multi Mode 850 nm
Montaža V prosto SFP+ mesto na stikalu
Dimenzije 1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)
Teža 0.02 kg
Opcije CENA ZA ZALOGO
Ostalo 62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa optičnega kabla (OM3, OM4)
Garancija 1 leto
Mnenja in ocene kupcev za "HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek

Sorodni izdelki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo

    PRIJAVA NA E-NOVICE

    Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.