INTER-TECH F-120-S 3pin 120mm ventilator - bulk pakiranje
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 213586 |
| Šifra proizvajalca: | 88885654 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ventilatorji |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Velikost ventilatorja (mm) | 120 |
Opis izdelka
Dobro hlajenje namiznega računalnika izboljša življensko dobo vseh komponent, zato je velik INTER-TECH F-120-S 3pin 120mm ventilator - bulk pakiranje odlična izbira za vaše potrebe po kakovostnem hlajenju. Omogoča odličen zračni pretok in nizke temperature obratovanja računalnika, hkrati pa zagotavlja tiho delovanje tudi pri težjih obremenitvah sistema. Ventilator je mogoče uporabljati z matičnimi ploščami, ki podpirajo konektor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88885654 |
| EAN koda | 3830082175320 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | Ventilatorji |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 120 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 1000 RPM |
| Pretok zraka (CFM): | 28 CFM, 47 cbm/h |
| Glasnost (dB): | 20 dBA |
| Masa (neto): | 120 g |
| Garancija | 12 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 25 x 120 x 120 mm |
| Konektor ventilatorja: | 3-pin |

