LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H 16" (40,6cm) Intel Core 9 275HX 32GB 1TB RTX 5070 Ti 12GB Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83F5002HSC
| Šifra (ID): | 215939 |
| Šifra proizvajalca: | 83F5002HSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Gaming |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1600 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Gaming računalnik postaja zaradi svoje drugačnosti vedno bolj priljubljen tako v poslovnem kot igrlaskem svetu.
Izbrani gaming prenosnik blagovne znamke LENOVO ni vsakdanji prenosnik.
Vsebuje izredno kvalitetne komponente in materjale s pomočjo katerih bo vaš prenosni računalnik šokiral konkurente, saj tako poslovnim kot domačim uporabnikom zagotavljajo veliko moči v precizno oblikovanem ohišju, ki svoje mesto najde v vsakem gaming okolju. Konkretni prenosni računalnik LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H 16" (40,6cm) Intel Core 9 275HX 32GB 1TB RTX 5070 Ti 12GB Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83F5002HSC ima vgrajen odziven procesor , ki je ustvarjen za veliko število programov in najzahtevnejše igre, dinamični pomnilnik v velikosti 32GB pa zagotavlja hitro delovanje v vseh razmerah.
Gaming prenosni računalnik LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H 16" (40,6cm) Intel Core 9 275HX 32GB 1TB RTX 5070 Ti 12GB Windows 11 Home gaming prenosni računalnik 83F5002HSC ima dovršen design, osvetljeno in odzivno tipkovnico in vgrajeni SSD disk, ki ima kar 1000GB SSD prostora za arhiviranje vaših najljubših fotografij in videoposnetkov. Grafična enota NVIDIA GeForce omogoča tudi višje resolucije prikaza za vaš gaming računalnik.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83F5002HSC |
| EAN koda | 0198156574442 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo do 5.4GHz, 36MB |
| Pomnilnik: | 2x 16GB CSODIMM DDR5-6400, brez proste reže, največ do 32GB |
| Kapaciteta diska: | SSD 1TB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7, Boost Clock 2220MHz, TGP 140W, 992 AI TOPS |
| Mrežna kartica | 2.5 GbE RJ-45 |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Priključki: | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100W in DisplayPort 2.1 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpira prenos podatkov in DisplayPort 2.1) 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) 1x napajalni konektor |
| Tipkovnica | Per-key RGB, slovenska |
| Zvočniki | 4x stereo, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera | 5.0MP z elektronsko zaslonko |
| Baterija | 99,9 Wh |
| Barva: | Eclipse Black - črna |
| Dimenzije: | 364,38 x 275,94 x 21,9-26,65 mm |
| Masa (neto): | 2,57 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | M.2 2242 SSD do 1TB, M.2 2280 SSD do 2TB |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ErP Lot 3, RoHS compliant, TUV Rheinland Flicker Free, TUV Rheinland High, Gaming Performance, TUV Rheinland Low Blue Light |
| Serija: | Legion |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 400 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 400 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











