LENOVO TC M70s G5 i5 16/512GB W11P 3y
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 210183 |
| Šifra proizvajalca: | 12U80006ZY |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Računalniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 36 mesečna On-Site garanc |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke LENOVO predstavlja LENOVO TC M70s G5 i5 16/512GB W11P 3y, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam omogočajo hitro delovanje v vseh razmerah z vgrajenim procesorjem Intel i5 in kar bliskovitega 16GB delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za shranjevanje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji 512GB SSD. Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: LENOVO TC M70s G5 i5 16/512GB W11P 3y vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 - SFF Core i5 i5-14400 2.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - Slovenian |
| Vrsta | Osebni računalnik - SFF |
| Lokalizacija | Jezik: slovenščina, angleščina / regija: Slovenija |
| Procesor | Intel Core i5 (14. generacije) i5-14400 / 2,5 GHz (do 4,7 GHz, (10-jedrni) |
| Pomnilnik predpomnilnika | 20 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 20 MB |
| RAM | 16 GB (nameščen) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Krmilnik za shranjevanje | (SATA 6 Gb/s) |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal šifriranje 2, NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | DVD-pisatelj |
| Bralnik kartic | Da |
| Grafični krmilnik | Intel UHD Graphics 730 skupni video pomnilnik (UMA) |
| Mreža | 1GbE |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 9,25 cm x 29,77 cm x 33,95 cm |
| Teža | 5,3 kg |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO certificirana namizja 9 |
| Ogljični odtis | 537 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 3 leta - na kraju samem |















