LENOVO ThinkVision E27Q-20 68,58cm (27") FHD IPS DP/HDMI zvočniki monitor
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 189615 |
| Šifra proizvajalca: | 62D0GAT1EU |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Monitorji za računalnik |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| Odzivni čas | 6 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor LENOVO ThinkVision E27Q-20 68,58cm (27") FHD IPS DP/HDMI zvočniki monitor ponuja odlično izkušnjo z jasno sliko in globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 2560 X 1440 točkami pri diagonali , odzivni čas zgolj 6 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se zaslon namreč lahko pohvali s svetlostjo 350 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 62D0GAT1EU |
| EAN koda | 195713989848 |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Ločljivost: | 2560 x1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,58 (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 350cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 4 ms (ekstremni način) / 6 ms (običajni način) |
| Frekvenca: | 75Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | HDMI / VGA |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, zasuk, 155mm nastavljivost po višini, pivot |
| Poraba energije: | 30W (osnovna poraba); 40W (maksimalna poraba) |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 670988 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | Low Blue Light Flicker-free VESA |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6.6 kg |
| Dimenzije: (SxVxG) | 574.0 x 613.6 x 220.0 mm |
| Vsebina paketa: | monitor, HDMI kabel, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |











