NEC WUXGA PA1004UL-WH z NP41ZL WUXGA 10000A 3000000:1 LCD laserski projektor
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 169803 |
| Šifra proizvajalca: | 40001458 |
| Proizvajalec: | SHARP / NEC |
| Kategorija: | Projektorji |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost slike | 1920 X 1200 |
| Tehnologija projektorja | LCD |
Opis izdelka
Uživajte v vsebinah na velikem zaslonu s projektorjem NEC WUXGA PA1004UL-WH z NP41ZL WUXGA 10000A 3000000:1 LCD laserski projektor. Z inovativno tehnologijo projiciranja ter ločljivostjo 1920 X 1200 zagotavlja kristalno jasno sliko z živahnimi barvami. Slika je jasno vidna tudi v svetlejših prostorih, zahvaljujoč svetilnosti ansi lumnov. Ponaša se tudi s tehnologijo projiciranja LCD, ki omogoča povsem novo izkušnjo gledanja predstavitev ter drugih vsebin. Projektor omogoča predvajanje vsebine tudi preko brezžične povezave, kar še dodatno izboljša uporabniško izkušnjo.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 40001458 |
| EAN koda | 5028695614291 |
| Proizvajalec | SHARP / NEC |
| Tehnologija: | LCD |
| Ločljivost: | 1920x1200 |
| Kontrast: | 3000000:1 |
| Svetilnost (ANSI): | 9000 ANSI lumen (80% v Eko načinu) 10000 ANSI lumen (v boost načinu) |
| Žarnica: | laserski vir svetlobe |
| Življenska doba žarnice: | 20.000 ur |
| Leča: | 4 motorizirane opcije 5 opcij ročnih leč |
| Projektorski faktor: | odvisno od leče (s standardno opcijsko lečo NP41ZL: 1,3-3,02 : 1) |
| Razdalja: | 0,7 - 50,9 m |
| Diagonala slike: | od 101,6 cm / 40" do 1,270cm / 500" |
| Zoom: | motoriziran in ročen (odvisno od leče) |
| Korekcija trapeza: | +/- 40° ročno vodoravno; +/- 40° ročno navpično |
| Najvišja vhodna ločljivost: | 4K (4096 x 2160) |
| Priključki: | RGB (analogni): Digitalni: Avdio: Krmiljenje: 1x RJ45, 1x USB Type A (2.0), 3D Sync: 1x Mini DIN 3pin |
| Poraba energije: | 725 W (običajno)/ 395 W (Eko)/ 0,8 W (omrežno mirovanje)/ 0,28 W (mirovanje) |
| Dimenzije (VxŠxD): | 599 mm (V) x 208 mm (Š) x 490 mm (D) (brez leče in nog) |
| Masa (neto): | 24,4 kg |
| Hrup: | 32 dB (Eko)/ 35 dB (normalno) |
| Garancija | 36 mesecev |
| Priloženo | IR daljinski upravljanik (RD-480E); napajalnik kabel; projektor; navodila za uporabo; navodila za uporabo na CD-ROM |












