Prenosnik ASUS Vivobook S 14 OLED (S5406) Ultra 7 / 16GB / 512GB SSD / 14" OLED FHD+ / Windows 11 Pro (moder)
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 212398 |
| Šifra proizvajalca: | NB14AS00049 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
VivoBook je ime za veliko izbiro prenosnikov proizvajalca Asus.
AUS Vivobook prenosnike bomo našli vse od 11-inčev, ki ga lahko prinesete v šolo za pisanje zapiskov, do napredne delovne postaje - workstationa za urejanje videa. VivoBook je ASUS-ova glavna serija prenosnih računalnikov, ki ponuja štiri linije:
Izbrani model: ASUS Vivobook S 14 OLED (S5406) Ultra 7 / 16GB / 512GB SSD / 14" OLED FHD+ / Windows 11 Pro (moder) spada v serijo VIVOBOOK prenosnih računalnikov podjetja ASUS. Prenosniki te linije so namenjeni domači in pisarniški uporabi, saj s neverjetnim razmerjem med ceno ter specifikacijami ponujajajo največ. S svojim zaslonom omogoča da si svoje delo prilagodite po svojih zmožnostih, visoka resolucija 1920 X 1200 pa vam bo omogočila skupaj z grafiko , da boste videli tudi najmanjše podrobnosti. Pri gledanju vaših najljubših videoposnetkov in komunikaciji s prijatelji pa vas bo presenetil dinamični zvočni sistem za čist zvok brez šuma. Vgrajeno ima tudi napredno mrežno kartico za močnejši sprejem WI-FI signala. Ohišje je tanko in praktično, a v sebi skriva zmogljive komponente kot je procesor in napredni dinamični pomnilnik velikosti 16GB. Pri razvoju ASUS VivoBook prenosnika so se osredotočili tudi na dolgo živeljensko dobo baterije, napredno vgrajeno kamero ter odpiranju velikega števila aplikacij brez zamrznitev. Ima tudi veliko konektorjev za priklop vaših najljubših naprav.
Podroben opis
ASUS Vivobook S 14 OLED (S5406) je eleganten in zmogljiv prenosni računalnik, zasnovan za sodobne uporabnike, ki iščejo kombinacijo zmogljivosti, prenosljivosti in naprednih funkcij. Z izjemnim OLED zaslonom, najnovejšimi procesorji Intel Core Ultra in integriranimi AI funkcijami je idealen za delo, študij in zabavo.
Procesor Intel Core Ultra 7 155H 1,4GHz (do 4,80GHz, predpomnilnik 24MB)
Zaslon 35,60 cm (14") WUXGA (1920 x 1200), OLED, 400nits
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 disk
Grafična kartica Intel Arc Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- 16GB LPDDR5X (integriran na matični plošči, brez možnosti nadgradnje)
- vgrajeni zvočniki harman/kardon, vgrajen mikrofon, tehnologija odpravljanja šumov AI, spletna kamera IR FHD z zaslonko za zasebnost
- Wi-Fi 6E (802.11ax) dvopasovni 2x2, Bluetooth 5.3
- osvetljena tipkovnica chichlet, 1-conska osvetlitev RGB
- Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0
- touch drsna ploščica
- ohišje modre barve
Razširitvena mesta:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 (vključno z uporabljeno)
Vmesniki:
- 2x USB Type-A 3.2 Gen 1
- 2x Thunderbolt 4 (podpira zaslon in napajanje)
- 1x HDMI 2.1 TMDS
- 1x avdio combo vhod/izhod
- 1x čitalec spominskih kartic Micro SD
Baterija: 4-celična litij-ionska, 75Wh
Dimenzije: 31,05 x 22,19 x 1,39 ~ 1,59 cm
Teža: 1.30 kg









