Prenosnik HP 17-cn4159ng Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn)
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 217784 |
| Šifra proizvajalca: | NB17HP000015-H |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke HP se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 43,9 cm (17,3”), ki ima ločljivost 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik Prenosnik HP 17-cn4159ng Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn) ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
HP 17-cn4159ng je zanesljiv 17,3-palčni prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo večjo delovno površino in udobno delo z dokumenti, preglednicami ali multimedijskimi vsebinami. Velik zaslon omogoča boljšo preglednost in učinkovitejše delo z več odprtimi aplikacijami hkrati, zato je primeren za pisarne, domače delovne postaje in izobraževalna okolja.
Prenosnik združuje sodoben dizajn, stabilno delovanje in praktičnost za vsakodnevne digitalne naloge. Zaradi uravnotežene zasnove je primeren za podjetja, študente in uporabnike, ki iščejo zanesljivo napravo za delo, komunikacijo in osnovno ustvarjanje vsebin. HP 17-cn4159ng predstavlja praktično rešitev za vse, ki želijo večji zaslon in stabilno platformo za vsakodnevno produktivnost.
Procesor Intel Core 5 120U 1.4 GHz (do 5 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 17,3” (43,9 cm) (1920 x 1080) IPS, 300nits
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica
Operacijski sistem Windows 11 Home
Tipkovnica je gravirana s SLO/CRO znaki!
Lastnosti:
- DDR4-3200 (dve reži, zasedeni)
- stereo zvočnika, FHD spletna kamera + mikrofon
- Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI 1.4b
- 2x USB Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- 1x USB Type-C USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 3-celična Li-ion 41Wh
Dimenzije: 40,07 x 25,78 x 1,99 cm
Teža: 2,08 kg







