Strežniki - DELL

Izberi filtre
  • 1
Prikazano 1~19 od skupaj 19 izdelkov
Brezplačna dostava

Dell PE R440 XS-4114/16/H730P/noHDD/iD9En

Preverite zalogo
3.085,37 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE T130 XE3-1220v6/8GB/1TB/DVDRW/H330/iDr8B Slika izdelka: Dell PE T130 XE3-1220v6/8GB/1TB/DVDRW/H330/iDr8B

Dell PE T130 XE3-1220v6/8GB/1TB/DVDRW/H330/iDr8B

Preverite zalogo
1.159,33 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE R230 E3-1220v6/8/2x300GB/H330/iD8Ex

Dell PE R230 E3-1220v6/8/2x300GB/H330/iD8Ex

Preverite zalogo
1.542,07 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE R330 E3-1230v6/8/H730/noHDD/iD8Ex

Dell PE R330 E3-1230v6/8/H730/noHDD/iD8Ex

Preverite zalogo
1.839,61 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE T440 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En

Dell PE T440 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En

Preverite zalogo
2.714,97 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE T330 E3-1230v6/8/H730/noHDD/Id8Ex

Dell PE T330 E3-1230v6/8/H730/noHDD/Id8Ex

Preverite zalogo
1.924,80 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE R740 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En

Dell PE R740 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En

Preverite zalogo
3.702,69 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE T130 E3-1230v6/8GB/2TB/DVDRW/H330/iDr8B

Dell PE T130 E3-1230v6/8GB/2TB/DVDRW/H330/iDr8B

Na zalogi v skladišču
1.332,18 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: T430 Tower to Rack Conversion Kit, CusKit

T430 Tower to Rack Conversion Kit, CusKit

Preverite zalogo
136,66 € 127,79 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength

Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength

Preverite zalogo
67,70 € 63,30 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE R330 iXE3-1220v6 4x16GB/3.5'' 4x600GB p330

Dell PE R330 iXE3-1220v6 4x16GB/3.5'' 4x600GB p330

Preverite zalogo
4.666,00 € 4.199,63 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell PE 640 XS 4114 1x16GB, 2.5'' 1x 300gb

Dell PE 640 XS 4114 1x16GB, 2.5'' 1x 300gb

Preverite zalogo
3.876,05 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: SAS 12Gbps HBA Ext. Controller, Low Profile

SAS 12Gbps HBA Ext. Controller, Low Profile

Preverite zalogo
258,96 € 242,12 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m

Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m

Preverite zalogo
269,27 € 251,76 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W

Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W

Preverite zalogo
358,83 € 335,50 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit

Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit

Preverite zalogo
279,33 € 261,18 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: 3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit

3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit

Preverite zalogo
293,26 € 274,20 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Slika izdelka: Dell 8 GB Cert. Memory 1Rx8 DDR4 RDIMM 2400MHz

Dell 8 GB Cert. Memory 1Rx8 DDR4 RDIMM 2400MHz

Preverite zalogo
182,88 € 171,00 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Brezplačna dostava
Slika izdelka: QLogic 57810 Dual Port 10Gb Base-T Network Adapter

QLogic 57810 Dual Port 10Gb Base-T Network Adapter

Preverite zalogo
627,95 € 587,13 €
V KOŠARICO
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
  • 1
Prikazano 1~19 od skupaj 19 izdelkov
  • 1
Prikazano 1~19 od skupaj 19 izdelkov

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo

    PRIJAVA NA E-NOVICE

    Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.