ANTEC Flux midi-ATX okno leseno črno/rjavo gaming ohišje
| Šifra (ID): | 211921 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10133-2 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Tower |
| Višina hladilnika (mm) | 180 |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, eATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 1 |
Opis izdelka
Elegantno ohišje ANTEC Flux midi-ATX okno leseno črno/rjavo gaming ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter splošno vzdržljivost. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10133-2 |
| EAN koda | 0761345101332 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2/2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 1 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C 10Gbps, Slušalke/Mikrofon Combo Jack |
| Ventilator: | Spredaj: 3x 120 / 3x 140 mm Vodno hlajenje: |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 408 mm največja višina procesorskega hladilnika: 180 mm največja dolžina napajalnika: 235 mm (s kabli, brez HDD) |
| Dimenzije v mm: | 484 x 239 x 502 mm |
| Barva: | črna/rjava |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 9,27 kg |















