ASUS M5606KA-RI080W AMD R AI 7 350 24/1
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 212642 |
| Šifra proizvajalca: | 90NB1593-M00550 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev Bring-In garan |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 24GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke ASUS se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 40,6 cm (16,0"), ki ima resolucijo 2880 X 1800. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm lahko z vsemi vašimi nalogami opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 24GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik ASUS M5606KA-RI080W AMD R AI 7 350 24/1 ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete .
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS Vivobook S 16 OLED M5606KA-RI080W - 16" - AMD Ryzen AI 7 - 350 - 24 GB RAM - 1 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz, do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - do 50 TOPS |
| Delovni spomin | 24 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" OLED 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 860M |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 4-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module) s programom Microsoft Pluton |
| Barva | Hladno srebro, srebrno (tipkovnica) |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,36 cm x 24,69 cm x 1,59 cm |
| Teža | 1,5 kg |
| Okoljski standardi | Kvalificirani za oznako ENERGY STAR |















