ASUS ProArt PA278QV 68,58cm (27") QHD IPS DP/HDMI 100% sRGB zvočniki profesionalni monitor
| Šifra (ID): | 206740 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05L1-B03370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 23.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Opis grafike | GeForce RTX 3080Ti |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ProArt PA278QV 68,58cm (27") QHD IPS DP/HDMI 100% sRGB zvočniki profesionalni monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam omogočajo hitro delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ProArt PA278QV 68,58cm (27") QHD IPS DP/HDMI 100% sRGB zvočniki profesionalni monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM05L1-B03370 |
| EAN koda | 4718017603614 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,233 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | običajno: 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 75Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 1x Mini DisplayPort, 1x HDMI, 1x Dual-Link DVI, 4x USB 3.2 Gen 1x Type-A, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nastavitve nagiba, vrtenja, Pivot, vrtenja okoli osi in višine, VESA |
| Poraba energije: | 12,5 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 384209 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100mm Low Blue Light Flicker-free 100% sRGB, 100% Rec. 709 Color Accuracy DeltaE < 2 Calman Verified |
| Barva: | črna/srebrna |
| Masa (neto): | 7,56 kg, brez stojala: 4,83 kg |
| Dimenzije: | 615 x 532 x 226 mm, brez stojala: 615 x 372 x 51 mm |
| Vsebina paketa: | Audio kabel, Poročilo o predkalibraciji barv, DisplayPort-to-miniDP kabel, HDMI kabel, napajalni kabel, navodila za uporabo, USB Type-B to A kabel |
| Garancija | 36 mesecev |












