ASUS ProArt PA32UC-K 81,28cm (32") UHD IPS DP/HDMI/USB-C HDR10 X-rite i1 strojna kalibracija zvočniki profesionalni monitor
| Šifra (ID): | 206755 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM03H0-B02370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 30.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Opis grafike | GeForce RTX 3080Ti |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ProArt PA32UC-K 81,28cm (32") UHD IPS DP/HDMI/USB-C HDR10 X-rite i1 strojna kalibracija zvočniki profesionalni monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam omogočajo zanesljivo delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik nameščen trdi disk v dimenziji . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ProArt PA32UC-K 81,28cm (32") UHD IPS DP/HDMI/USB-C HDR10 X-rite i1 strojna kalibracija zvočniki profesionalni monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM03H0-B02370 |
| EAN koda | 4712900903720 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 81,28cm (32") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,185 mm |
| Kontrast: | običajno: 3000:1, HDR max: 1.000.000:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 - do 1000 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x Thunderbolt 3, 1x DisplayPort, 4x HDMI, USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB-C napajanje: 60W |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nastavitve nagiba, vrtenja, vrtenja okoli osi in višine, VESA, senzor svetlobe |
| Poraba energije: | 57 W |
| Energijski razred: | E |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100 Senzor okoliške svetlobe HDR10 milijarda barv Barvna natančnost : Delta E < 2 384 Zones Local Dimming, Rec.2020, 85% Rec. 2020, 99.5% Adobe RGB, 95% DCI-P3 in 100% sRGB Strojna kalibracija, X-rite i1 Display Pro priložen Thunderbolt 3 |
| Barva: | črna / srebrna |
| Masa (neto): | s stojalom: 14 kg, brez stojala: 11 kg |
| Dimenzije: | 727 x (470-600) x 229 mm, brez stojala: 727 x 426 x 69 mm |
| Vsebina paketa: | Sponka za kabel Poročilo o predkalibraciji barv kabel DisplayPort Kabel DisplayPort-miniDP kabel HDMI Napajalni kabel Stojalo za hitro sprostitev Vodnik za hiter začetek CD - navodila Kabel Thunderbolt™ 3 USB 3.0 kabel X-rite i1 Display Pro Calibrator |
| Garancija | 36 mesecev |












