ASUS ROG Strix XG259CS 62,23cm (24,5") FHD IPS 180Hz DP/HDMI HDR10 AdaptiveSync gaming monitor
| Šifra (ID): | 214168 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0AM0-B01370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ROG Strix XG259CS 62,23cm (24,5") FHD IPS 180Hz DP/HDMI HDR10 AdaptiveSync gaming monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh razmerah z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ROG Strix XG259CS 62,23cm (24,5") FHD IPS 180Hz DP/HDMI HDR10 AdaptiveSync gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0AM0-B01370 |
| EAN koda | 4711387634578 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 62,23cm (24,5") |
| Tip matrike: | Fast IPS |
| Velikost točke: | 0,2830 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms GTG |
| Frekvenca: | 180Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, 1x USB-C (DP Alt Mode), Audio |
| Prilagodljivost | nagib, vrtenje, Pivot, VESA, po višini 120mm |
| Poraba energije: | 20 W |
| Energijski razred: | D |
| EPREL Št.: | 2015624 |
| Napajalnik: | notranji |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 5,9 kg |
| Dimenzije: | 558 x 492 x 218 mm (s stojalom) |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel, napajalni kabel, napajalni adapter, ROG torbica, ROG nalepka |
| Garancija | 36 mesecev |











