ASUS ROG Strix XG27UCDMG 68,58cm (27") 4K OLED 240Hz DP/HDMI/USB-C HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor
| Šifra (ID): | 217644 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0B20-B01971 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ROG Strix XG27UCDMG 68,58cm (27") 4K OLED 240Hz DP/HDMI/USB-C HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor, ki je bil zasnovan tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ROG Strix XG27UCDMG 68,58cm (27") 4K OLED 240Hz DP/HDMI/USB-C HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0B20-B01971 |
| EAN koda | 4711387815243 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | QD-OLED |
| Velikost točke: | 0,153mm |
| Kontrast: | 1.500.000:1 |
| Svetilnost: | 1,000 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 0,03 ms (GTG) |
| Frekvenca: | 240Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Prilagodljivost | po višini: 120 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90° |
| Poraba energije: | <80W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 2195060 |
| Napajalnik: | notranji |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 7,44 kg |
| Dimenzije: | 613 x 509,4 x 168,7 mm |
| Vsebina paketa: | 1x DisplayPort 1x HDMI Ultra High Speed kabel 1x USB 3.2 Gen 1x USB C kabel napajalni kabel vodnik za hitro namestitev komplet za VESA montažo |
| Garancija | 36 mesecev |









