ASUS ROG Strix XG32UCDS 80,01cm (31,5") 4K OLED 165Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible gaming monitor
| Šifra (ID): | 216757 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0B50-B01371 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ROG Strix XG32UCDS 80,01cm (31,5") 4K OLED 165Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible gaming monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ROG Strix XG32UCDS 80,01cm (31,5") 4K OLED 165Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0B50-B01371 |
| EAN koda | 4711387871409 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 80,01cm (31,5") |
| Tip matrike: | QD-OLED |
| Velikost točke: | 0,182mm |
| Kontrast: | 1.500,000:1 |
| Svetilnost: | 1,000 cd/, (HDR, največ) |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 0,03ms |
| Frekvenca: | 165Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI V2.1 (FRL), 1x USB-C, slušalke |
| Prilagodljivost | po višini: 110 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +25° ~ -25° |
| Poraba energije: | <50W |
| Energijski razred: | G |
| EPREL Št.: | 2310420 |
| Dodatno: | neodsevni premaz barvna natančnost: DeltaE< 2 Število barv: 1073.7M (10 bit) Flicker free HDR (High Dynamic Range) Support: HDR10 FreeSync Premium Pro & G-SYNC Compatible Senzor bližine: Neo Proximity Sensor TUV Low Blue Light (strojno) VESA AdaptiveSync Display: 500Hz VESA DisplayHDR 500 True Black VESA: 100x100mm |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6,6 kg |
| Dimenzije: | 718 × 562 x 188 mm |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel Power C napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |












