ASUS ROG Strix XG32WCS 81,28cm (32") QHD VA 180Hz DP/HDMI HDR10 ukrivljen gaming monitor
| Šifra (ID): | 214244 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0AC0-B01970 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 30.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ROG Strix XG32WCS 81,28cm (32") QHD VA 180Hz DP/HDMI HDR10 ukrivljen gaming monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam omogočajo hitro delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v dimenziji . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ROG Strix XG32WCS 81,28cm (32") QHD VA 180Hz DP/HDMI HDR10 ukrivljen gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0AC0-B01970 |
| EAN koda | 4711387497159 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 81,28cm (32") |
| Tip matrike: | VA |
| Velikost točke: | 0,272 mm |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Svetilnost: | običajno: 350-400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 180Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort,1x HDMI, 1x USB-C (DP Alt Mode), Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Prilagodljivost | nagib, vrtenje, po višini |
| Poraba energije: | <50 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1965551 |
| Dodatno: | ukrivljenost: 1500R |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | s stojalom: 9,4 kg, brez stojala: 6,1 kg |
| Dimenzije: | 708 x 573 x 246 mm, brez stojala: 708 x 425 x 108 mm |
| Vsebina paketa: | napajalni kabel, DisplayPort |
| Garancija | 36 mesecev, Zero Bright Dot garancija |












