ASUS TUF VG279QM 68,58cm (27") FHD IPS HDR OC 280Hz DP/HDMI G-Sync zvočniki gaming monitor
| Šifra (ID): | 216736 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05H0-B03370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 28.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS TUF VG279QM 68,58cm (27") FHD IPS HDR OC 280Hz DP/HDMI G-Sync zvočniki gaming monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam omogočajo odzivno delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za arhiviranje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS TUF VG279QM 68,58cm (27") FHD IPS HDR OC 280Hz DP/HDMI G-Sync zvočniki gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM05H0-B03370 |
| EAN koda | 4718017505918 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,311 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms MPRT |
| Frekvenca: | 280Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 1x HDMI, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, VESA, po višini, pivot, vrtenje |
| Poraba energije: | <26 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 5,6 kg |
| Dimenzije: | 619,4 x 506,7 x 211,4 mm (s stojalom) |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel, HDMI kabel, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |












