ASUS TUF VG27AQA1A 68,58cm (27") WQHD VA 170Hz DP/HDMI FreeSync HDR gaming monitor
| Šifra (ID): | 206666 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05Z0-B05370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS TUF VG27AQA1A 68,58cm (27") WQHD VA 170Hz DP/HDMI FreeSync HDR gaming monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam nudijo odzivno delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za arhiviranje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS TUF VG27AQA1A 68,58cm (27") WQHD VA 170Hz DP/HDMI FreeSync HDR gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM05Z0-B05370 |
| EAN koda | 4711081907503 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | VA |
| Velikost točke: | 0,231 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms MPRT |
| Frekvenca: | 170Hz (overclock) |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib |
| Poraba energije: | 35 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1392005 |
| Napajalnik: | zunanji |
| Dodatno: | VESA 100x100mm AMD FreeSync Premium HDR10 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 4,65 kg |
| Dimenzije: | 68,58cm (27") |
| Vsebina paketa: | kabel DisplayPort, Napajalni kabel, navodila za uporabo |
| Garancija | 36 mesecev |












