ASUS TUF VG27AQML1A-W 68,58cm (27") 2K IPS 240Hz DP/HDMI Freesync Premium HDR400 zvočniki bel gaming monitor
| Šifra (ID): | 216743 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05Z2-B01370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS TUF VG27AQML1A-W 68,58cm (27") 2K IPS 240Hz DP/HDMI Freesync Premium HDR400 zvočniki bel gaming monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo odzivno delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro brskanje po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS TUF VG27AQML1A-W 68,58cm (27") 2K IPS 240Hz DP/HDMI Freesync Premium HDR400 zvočniki bel gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM05Z2-B01370 |
| EAN koda | 4711387523612 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 65,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,233 mm |
| Kontrast: | 1000:1; HDR Max: 100.000.000:1 |
| Svetilnost: | 400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms MPRT |
| Frekvenca: | 260Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, zasuk, 130mm po višini |
| Poraba energije: | 26 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1926218 |
| Dodatno: | VESA 100x100mm Anti-Glare HDR10 DCI-P3 90% TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
| Barva: | bela |
| Masa (neto): | 6,4 kg |
| Dimenzije: | 614,9 x 533,9 x 213,8 mm |
| Vsebina paketa: | kabli: HDMI, DP, napajalni, USB |
| Garancija | 36 mesecev |










