ASUS TUF VG27UQ1A 68,58cm (27") 4K IPS 160Hz DP/HDMI G-Sync HDR gaming zvočniki monitor
| Šifra (ID): | 216742 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0AR0-B01371 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS TUF VG27UQ1A 68,58cm (27") 4K IPS 160Hz DP/HDMI G-Sync HDR gaming zvočniki monitor, ki je bil zasnovan tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam zagotavljajo odzivno delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS TUF VG27UQ1A 68,58cm (27") 4K IPS 160Hz DP/HDMI G-Sync HDR gaming zvočniki monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM0AR0-B01371 |
| EAN koda | 4711387747797 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 160 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DP, 2x HDMI |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib |
| Poraba energije: | 32 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 2153203 |
| Dodatno: | VESA 100x100 Anti-Glare HDR10 TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 160Hz AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 4,8 kg |
| Dimenzije: | 614,8 x 455 x 213,8 mm |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |









