ASUS VP327Q 80,01cm (31,5") 4K VA HDMI/DP zvočniki monitor
| Šifra (ID): | 217036 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM09F0-B01O71 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS VP327Q 80,01cm (31,5") 4K VA HDMI/DP zvočniki monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam zagotavljajo zanesljivo delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za arhiviranje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik nameščen trdi disk v dimenziji . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS VP327Q 80,01cm (31,5") 4K VA HDMI/DP zvočniki monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM09F0-B01O71 |
| EAN koda | 4711387958025 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 80,01cm (31,5") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,182 mm |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 4 ms |
| Frekvenca: | 60 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI, 1x DisplayPort |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, VESA |
| Poraba energije: | 36 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2285199 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 7,8 kg |
| Dimenzije: | 714,6 x 485,8 x 201,8 mm |
| Vsebina paketa: | HDMI kabel, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |










