ASUS VP32UQ 80,01cm (31,5") 4K IPS HDR HDMI/DP zvočniki monitor
| Šifra (ID): | 217038 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM06S0-B01E70 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS VP32UQ 80,01cm (31,5") 4K IPS HDR HDMI/DP zvočniki monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo odzivno delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za arhiviranje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS VP32UQ 80,01cm (31,5") 4K IPS HDR HDMI/DP zvočniki monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM06S0-B01E70 |
| EAN koda | 4711081033035 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Diagonala zaslona: | 80,01cm (31,5") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,182 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 4 ms |
| Frekvenca: | 60 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, VESA |
| Poraba energije: | 32 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 404340 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 7,82 kg |
| Dimenzije: | 714,6 x 485,7 x 201,8 mm |
| Garancija | 36 mesecev |










