BENQ ZOWIE XL2566X+ 61,21cm (24,1") FHD New Fast TN 400Hz DP/HDMI DyAc 2 gaming monitor
| Šifra (ID): | 217417 |
| Šifra proizvajalca: | 9H.LMRLB.QBE |
| Proizvajalec: | BENQ |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke BENQ predstavlja BENQ ZOWIE XL2566X+ 61,21cm (24,1") FHD New Fast TN 400Hz DP/HDMI DyAc 2 gaming monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam omogočajo odzivno delovanje v vseh razmerah z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših datotek je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: BENQ ZOWIE XL2566X+ 61,21cm (24,1") FHD New Fast TN 400Hz DP/HDMI DyAc 2 gaming monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 9H.LMRLB.QBE |
| EAN koda | 4718755094194 |
| Proizvajalec | BENQ |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 61,21cm (24,1") |
| Tip matrike: | New Fast TN |
| Velikost točke: | 0,279 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 320-400 nits |
| Frekvenca: | 400Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 3x HDMI, 1x DisplayPort |
| Prilagodljivost | 155 mm po višini, nagib -5˚ - 35˚, zasuk 45˚/45˚ |
| Poraba energije: | <65W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 1959872 |
| Napajalnik: | zunanji |
| Dodatno: | VESA 100x100 mm neodsevni premaz Flicker-free Technology Low Blue Light DyAc 2 New Fast TN |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 9,7 kg (5,8 kg brez podstavka) |
| Dimenzije: | 576,15 x 517,3 x 362,3 mm |
| Vsebina paketa: | S Switch, shield?, video kabel DP 1.4 (1,8m) / HDMI 2.0 (1,8m), napajalni kabel 1,8 m |
| Garancija | 36 mesecev |









