IIYAMA ProLite LH4365UHSB-B1 43" (108cm) UHD IPS HDMI/DP 24/7 Android zvočniki informacijski zaslon
| Šifra (ID): | 216177 |
| Šifra proizvajalca: | LH4365UHSB-B1 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 109,0 cm (43,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Zvočniki | Da |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor IIYAMA ProLite LH4365UHSB-B1 43" (108cm) UHD IPS HDMI/DP 24/7 Android zvočniki informacijski zaslon vas bo očaral z globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 3840 X 2160 točkami na velikosti zaslona 109,0 cm (43,0"), hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo . Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | LH4365UHSB-B1 |
| EAN koda | 4948570123551 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 43" (108cm) |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Velikost točke: | 0,245 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 800 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 2x HDMI, 1x DisplayPort, 2x USB 2.0 |
| Audio priključki: | 1x Mini Jack |
| Nadzor: | 1x RS-232c, 1x RJ45, 1x IR |
| Zvocniki: | 2x 10W |
| Poraba: | 51 W |
| Energijski razred: | E |
| Debelina okvirja: | 13,5 - 14 mm |
| Dimenzije: | 968 x 557,5 x 54 mm |
| Masa: | 8,7 kg |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | napajalni kabel (1.8m), HDMI kabel (1.8m), RS-232c kabel (1.8m), daljinski upravljalnik |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 1958583 |










