IIYAMA ProLite LH5541UHS-B2 54,6" (139cm) 4K UHD IPS HDMI/VGA 24/7 informacijski zaslon
| Šifra (ID): | 213211 |
| Šifra proizvajalca: | LH5541UHS-B2 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 500 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor IIYAMA ProLite LH5541UHS-B2 54,6" (139cm) 4K UHD IPS HDMI/VGA 24/7 informacijski zaslon se ponaša z globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 139,7 cm (55,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, odzivni čas zgolj 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 500 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | LH5541UHS-B2 |
| EAN koda | 4948570123544 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 54,6" (139cm) |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Velikost točke: | 0,3155 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 1x VGA, 3x HDMI, 1x USB 2.0 |
| Audio priključki: | 1x Mini Jack, 1x RCA (L/R) |
| Nadzor: | 1x RS-232c, 1x RJ45, 1x IR |
| Zvocniki: | 2x 10W |
| Poraba: | 139 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 14 - 15 mm |
| Dimenzije: | 1237,5 x 710 x 55 mm |
| Masa: | 14,3 kg |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni, RS-232c navodila za uporabo Cable management daljinski upravljalnik (baterije priložene) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 1868737 |











