IIYAMA ProLite LH7565UHSB-B1 75" (189,3cm) 4K UHD IPS HDMI/DP 24/7 zvočniki informacijski zaslon
| Šifra (ID): | 217651 |
| Šifra proizvajalca: | LH7565UHSB-B1 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190,5 cm (75,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Zvočniki | Da |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor IIYAMA ProLite LH7565UHSB-B1 75" (189,3cm) 4K UHD IPS HDMI/DP 24/7 zvočniki informacijski zaslon ponuja odlično izkušnjo s čisto sliko in globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 3840 X 2160 točkami pri diagonali 190,5 cm (75,0"), odzivni čas zgolj 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo . Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Izkusite osupljivo sliko, ki je povrhu vsega dobro zaokrožena še z prvorazrednim izgledom same naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | LH7565UHSB-B1 |
| EAN koda | 4948570123599 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 75" (189,3cm) |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Velikost točke: | 0,429 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 800 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 2x HDMI, 1x DisplayPort (vhod in izhod) |
| Audio priključki: | 1x Mini Jack |
| Nadzor: | 1x RS-232c, 1x RJ45 |
| Zvocniki: | 2x 10W |
| Poraba: | 107 W |
| Energijski razred: | E |
| Debelina okvirja: | 14,9 mm |
| Dimenzije: | 1679,5 x 958,5 x 55 mm |
| Masa: | 29 kg |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | kabli: napajanje, HDMI, RS-232c daljinski upravljalnik (baterije vključene) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 1962589 |












