IIYAMA ProLite LH7575UHS-B2AG 75" (189,3cm) 4K UHD IPS HDMI/DP 24/7 zvočniki informacijski zaslon
| Šifra (ID): | 215455 |
| Šifra proizvajalca: | LH7575UHS-B2AG |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190,5 cm (75,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 500 cd/m2 |
| Zvočniki | Da |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor IIYAMA ProLite LH7575UHS-B2AG 75" (189,3cm) 4K UHD IPS HDMI/DP 24/7 zvočniki informacijski zaslon ponuja odlično izkušnjo z globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 3840 X 2160 točkami pri diagonali 190,5 cm (75,0"), hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja takojšenj odziv za brez zakasnitev. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo 500 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Izkusite osupljivo sliko, ki je povrhu vsega dobro zaokrožena še z prvorazrednim izgledom same naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | LH7575UHS-B2AG |
| EAN koda | 4948570125272 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 75" (189,3cm) |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Velikost točke: | 0,429 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 3x HDMI, 2x DisplayPort (vhod in izhod) |
| Audio priključki: | 1x Mini Jack |
| Nadzor: | 1x RS-232c, 1x RJ45, 1x IR |
| Zvocniki: | 2x 10W |
| Poraba: | 187 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 14,9 mm |
| Dimenzije: | 1679,5 x 958,5 x 55 mm |
| Masa: | 29,5 kg |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | kabli: napajanje, HDMI, RS-232c daljinski upravljalnik (baterije vključene) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2266406 |










