IIYAMA ProLite XCB3497WQSNPH-B1 86,7cm (34") UWQHD VA 120Hz HDMI/DP/USB-C/RJ-45 kamera zvočniki ukrivljen monitor
| Šifra (ID): | 217246 |
| Šifra proizvajalca: | XCB3497WQSNPH-B1 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 30.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke IIYAMA predstavlja IIYAMA ProLite XCB3497WQSNPH-B1 86,7cm (34") UWQHD VA 120Hz HDMI/DP/USB-C/RJ-45 kamera zvočniki ukrivljen monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam omogočajo hitro delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: IIYAMA ProLite XCB3497WQSNPH-B1 86,7cm (34") UWQHD VA 120Hz HDMI/DP/USB-C/RJ-45 kamera zvočniki ukrivljen monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | XCB3497WQSNPH-B1 |
| EAN koda | 4948570125296 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 3440 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 34", 86,7cm |
| Tip matrike: | VA, mat |
| Velikost točke: | 0,232mm |
| Kontrast: | 3000:1, dinamični 80M:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m² |
| Vidni kot: | 178°/178° |
| Odzivni čas: | 0,4ms |
| Frekvenca: | 120 Hz (preko DP ali USB-C) |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI (1x v.2.0, 1x v. 14), 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (PD 95W), USB Hub (2x Type A v.3.2 Gen 1, 2x Type C (5Gbps, 7.5W)), 1x LAN, 1x slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2 x 5W |
| Prilagodljivost | 150 mm po višini, zasuk 90°, nagib 23° / 5° |
| Poraba energije: | 32 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | vgrajena kamera in mikrofonom Windows Hello, |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 9,7 kg |
| Dimenzije: | 807 x 443 (592,5) x 239,5mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni, USB, HDMI, DP, USB-C drugo: navodila za uporabo |
| Garancija | 60 mesecev |














