KINGSTON DataTraveler Kyson 128GB USB3.2 Gen1 tip-A DTKN/128GB USB ključ
| Šifra (ID): | 163841 |
| Šifra proizvajalca: | DTKN/128GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 128GB |
Opis izdelka
USB ključ KINGSTON DataTraveler Kyson 128GB USB3.2 Gen1 tip-A DTKN/128GB USB ključ je izvrstna izbira, če pogosto prenašate podatke med napravami in potrebujete kvalitetno rešitev. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Osnovan je na vmesniku , ki zagotavlja izredno visoke hitrosti branja in zapisovanja. Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 128GB. USB ključ je idealna rešitev za vaš fizični backup podatkov!
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTKN/128GB |
| EAN koda | 740617309119 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 128GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | branje: 200 MB/s, zapisovanje: 60 MB/s |
| Dimenzije: | 39 x 12,6 x 4,9 mm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dodatno: | teža: 4 g |










