KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 5600MT/s DDR5 CL40 EXPO/XMP KF556C40BB2AK2-64 RGB ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 218400 |
| Šifra proizvajalca: | KF556C40BB2AK2-64 |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | RAM - Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 64GB |
Opis izdelka
Izbrani RAM, KINGSTON predstavlja zmogljiv delovni spomin KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 5600MT/s DDR5 CL40 EXPO/XMP KF556C40BB2AK2-64 RGB ram pomnilnik, ki temelji na pomnilniškem vodilu DDR. Komponente, iz katerih je sestavljen, so najvišje kakovosti in zagotavljajo trpežnost ter zanesljivost. Kapaciteta pomnilnika je 64GB, deluje pa pri frekvenci , kar je dovolj za brezhibno delovanje sistema. Omogoča vam hitrejše nalaganje zahtevnih programov ter visoko odzivnost. .
Hitrost delovanja računalnika odvisna tudi od kvalitetnega pomnilnika, zato ste z nakupom RAM-a KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 5600MT/s DDR5 CL40 EXPO/XMP KF556C40BB2AK2-64 RGB ram pomnilnik na dobri poti.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | KF556C40BB2AK2-64 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kit: | Dva modula |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Hitrost delovanja: | 5600 |
| Latence | CL40-40-40 |
| Napajalna napetost: | 1,25 V |
| Hladilnik: | Da, RGB |
| Barva: | črna |
| Garancija | 60 mesecev |



