KINGSTON Fury Renegade Pro 32GB 5600MT/s DDR5 CL28 XMP/EXPO KF556R28RBE2-32 ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 218399 |
| Šifra proizvajalca: | KF556R28RBE2-32 |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | RAM - Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 32GB |
Opis izdelka
Izbrani RAM, Delovni spomin KINGSTON Fury Renegade Pro 32GB 5600MT/s DDR5 CL28 XMP/EXPO KF556R28RBE2-32 ram pomnilnik predstavlja zmogljivo izbiro za vaš računalnik, namenjen pa je sistemom, ki podpirajo standard DDR. Zgrajen je iz visokokakovostnih komponent, ki zagotavljajo zanesljivost. RAM zagotavlja tekoče zahvaljujoč taktu , njegova skupna kapaciteta pa je 32GB. Omogoča vam hitrejše nalaganje zahtevnih programov ter visoko odzivnost. Poleg tega njegove karakteristike omogočajo večjo moč pri manjši porabi energije.
Hitrost delovanja računalnika odvisna tudi od kvalitetnega pomnilnika, zato ste z nakupom RAM-a KINGSTON Fury Renegade Pro 32GB 5600MT/s DDR5 CL28 XMP/EXPO KF556R28RBE2-32 ram pomnilnik na dobri poti.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | KF556R28RBE2-32 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kit: | En modul |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Hitrost delovanja: | 5600 |
| Latence | CL28-34-34 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Ne |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |





