Prenosnik ASUS X515 A516KA-EJ268 Intel N4500 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / Windows 11 Home / srebrn
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 213447 |
| Šifra proizvajalca: | NB15AS00151-W11H |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 2 leti |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel Celeron |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS X515, je prenosnik za vsakdanjo rabo. Združuje veliko dovršenosti in zmogljivosti za nizko ceno. Predstavljajo ultimativni kompromis med izjemno zanesljivostjo in uspešno produktivnostjo. Idealni so za tiste, ki vedo kaj želijo, ampak ne potrebujejo najbolj naprednih funkcionalnosti. Vgrajen je procesor Intel Celeron, ki bo vašemu ASUS prenosniku omogočal hitro procesiranje zahtevnejših podatkov z dinamičnimpomnilnikom 8GBin opravljal multimedijska opravila z grafično kartico Integrirana z lahkoto. Presenetil vas bo tudi zaslon, ki je zdaj še večji in meri z visoko ločljivostjo 1920 X 1080 vam ponuja neverjetno vizualno izkušnjo in napreden dovršen zvok brez da bi plačali več. Hitro boste brskali po spletu z podporo popularnih| standardov, zabavali s pečenjem datotek na optični pogon in shranjevali vaše najljubše podatke na trdi disk velikosti 512GB SSD.
Enostavna prenosljivost. Produktivnost brez napora.
Eden najmanjših vsestranskih 15-palčnih prenosnikov na svetu
Za delo ali igro je ASUS X515 prenosni računalnik osnovnega razreda, ki zagotavlja zmogljivo zmogljivost in poglobljene slike. Njegov zaslon NanoEdge se ponaša s širokimi koti gledanja 178° in mat premazom proti bleščanju za resnično privlačno izkušnjo.
Shranjujte več, naredite več
ASUS prenosnik X515 ima zasnovo dvojnega pomnilnika, ki vam nudi prednosti izjemno hitrega prenosa podatkov in velike zmogljivosti shranjevanja. Namestite aplikacije na SSD za hitrejši odziv in čas nalaganja ter uporabite HDD za shranjevanje velikih datotek, kot so filmi, glasbene knjižnice in foto albumi. ASUS X515 podpira tudi tehnologijo Intel® Optane™ memory1, tako da se aplikacije nalagajo hitreje in je večopravilnost bolj gladka.
Zaslon NanoEdge - Zagotovite si širši pogled na svet
Zaslon NanoEdge daje ASUS X515 veliko površino zaslona za poglobljeno izkušnjo gledanja za delo in igro. Njegov zaslon FHD s širokim razgledom ima premaz proti bleščanju, ki zmanjšuje neželene motnje zaradi dražečega bleščanja in odsevov, tako da se lahko resnično osredotočite na tisto, kar je pred vami.
Eleganten in prenosen - Okrepite svoj dinamičen življenjski slog!
S skupno težo le 1,8 kg2 je izjemno prenosljiv ASUS X515 lahek prenosnik, ki sledi vašemu hitremu življenjskemu slogu. Dobro izgleda tudi s svojo prozorno srebrno ali skrilasto sivo prevleko.
Podroben opis
ASUS X515 A516KA-EJ268 je eleganten in lahek prenosnik, zasnovan za vsakodnevno uporabo. S težo le 1,8 kg je izjemno prenosljiv in primeren za delo na poti. Prenosnik združuje zmogljivost in prenosljivost, kar ga naredi odličnega za študente, profesionalce in vse, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za vsakodnevna opravila.
Procesor Intel Celeron N4500 1.10GHz (2 jedri, do 2.8GHz, predpomnilnik 4MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD (1920x1080), TN matrika, 60Hz, nebl
Pomnilnik 8GB, 512GB SSD disk
Integriran grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- 8GB DDR4 (1 reža, zasedena)
- vgrajena zvočnika, mikrofon, spletna kamera
- WI-FI 5 + Bluetooth 5
- touch drsna ploščica
- ohišje srebrne barve
- osvetljena tipkovnica
Vmesniki:
- 2x USB 2.0
- 1x USB 3.2 Type-A Gen 1
- 1x USB 3.2 Type-C Gen 1
- 1x 3.5mm combo audio
- 1x HDMI
Ohišje barva: srebrna
Dimenzije: 360.2 x 234.9 x 19.9 mm
Teža: 1,8 kg





