Prenosnik DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / črn - POŠKODOVANA EMBALAŽA!
| Šifra (ID): | 218223 |
| Šifra proizvajalca: | NB15DE00046 |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Prenosniki DELL |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke DELL se lahko pohvali z velikostjo zaslona 39,6 cm (15,6"), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 8GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik Prenosnik DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / črn - POŠKODOVANA EMBALAŽA! ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
POŠKODOVANA EMBALAŽA!
Procesor: Intel Core 3 100U 1,2 GHz (do 4,7 GHz)
Zaslon: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Pomnilnik 8 GB, 512 GB SSD
Grafična kartica: integrirana Intel UDH Graphics
Brez operacijskega sistema
Podrobneje:
- RAM: LPDDR5 5600MHz
- Disk: M.2-2230 PCIe NVMe
- Vgrajena stereo zvočnika, 2x 2W, mikrofon, spletna kamera 720p @30 fps
- WLAN 802.11ax, Bluetooth
- Ohišje črne barve (Carbon Black)
- Multitouch drsna ploščica, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 2x USB 3.0
- 1x avdio kombinirani vhod/izhod
- 1x čitalec kartic
Baterija: 3-celična, 41 WHr
Dimenzije: 17-19 x 359 x 236 mm
Teža: 1,9 kg















