Prenosnik HP 17 CP2451NG R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD / Windows 11 Home (črn)
| Šifra (ID): | 214078 |
| Šifra proizvajalca: | NB17HP000009-H |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke HP se lahko pohvali z velikostjo zaslona 43,9 cm (17,3”), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm AMD Ryzen 5 zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik Prenosnik HP 17 CP2451NG R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD / Windows 11 Home (črn) ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
HP 17-cp245 – Velik zaslon, velika zmogljivost.
Uživajte v tekočem delovanju in osupljivi sliki z prenosnikom HP 17-cp245. Zmogljiv procesor AMD Ryzen 5 in prostoren 17,3-palčni HD+ ali Full HD zaslon (odvisno od konfiguracije) sta idealna za vsakodnevna opravila, pretakanje vsebin in večopravilnost. Hiter SSD, zanesljiva povezljivost in polna tipkovnica s številčnico omogočajo udobno delo ali učenje od doma.
Procesor AMD Ryzen 5 7520U 2.8GHz (do 4.3GHz, predpomnilnik L3 4MB)
Zaslon 43,9 cm (17,3") IPS FHD (1920x1080), 250 nits
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home (SLO verzija)
Lastnosti:
- DDR4-2400 (ena reža, zasedena)
- vgrajen mikrofon, zvočniki, HP True Vision 720p spletna kamera
- Wi-Fi 802.11 ac, bluetooth 4.2
- touchpad in numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x USB 3.0 Type-C
- 2x USB 3.0 Type-A
- 1x HDMI
- 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Baterija: 3-celična Li-Ion 41Whr
Dimenzije: 401 x 20 x 258 mm
Teža: 2,1 kg









