Prenosnik HP OmniBook 3 R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / W11H (srebrn)
| Šifra (ID): | 218243 |
| Šifra proizvajalca: | NB17HP000017 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke HP se lahko pohvali z velikostjo monitorja 43,9 cm (17,3”), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm AMD Ryzen 5 je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik Prenosnik HP OmniBook 3 R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / W11H (srebrn) ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
HP OmniBook 3 je prenosnik z velikim 17,3-palčnim zaslonom, zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo udobno delo, dobro preglednost vsebin in zanesljivo vsakodnevno delovanje. Procesor Ryzen 5 omogoča učinkovito uporabo pisarniških aplikacij, spletnega dela in večopravilnosti, medtem ko SSD pogon skrbi za hitro nalaganje sistema ter aplikacij.
Velik Full HD zaslon zagotavlja več delovne površine in boljšo preglednost dokumentov, preglednic ter multimedijskih vsebin, zato je prenosnik primeren tako za domačo uporabo kot za poslovna okolja. Zaradi sodobne povezljivosti in praktične zasnove predstavlja HP OmniBook 3 dobro izbiro za uporabnike, ki želijo zanesljiv prenosnik z večjim zaslonom za vsakodnevno delo in zabavo.
Procesor Intel AMD Ryzen 5 40 2,8 GHz (do 4.3 GHz, predpomnilnik 4 MB)
Zaslon 17,3” (43,9 cm) IPS FHD (1920 x 1080) nebleščeč, 300 nitov
Pomnilnik 16GB, 512GB PCIe NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 610M
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- RAM LPDDR5-5500
- vgrajena zvočnika, mikrofon, spletna kamera FHD
- Wi-Fi Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.4
- touchpad + numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI 1.4b
- 2x USB Type-A 3.1
- 2x USB Type-C (napajanje prek USB-ja 3.1, DisplayPort 1.4, HP-jeva funkcija spanja in polnjenja)
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 41 Wh LiPo
Dimenzije: 39,74 x 25,64 x 1,64 cm
Teža: 2,01 kg





