Prenosnik HP ProBook 4 G1i AI 16" Ultra 7 / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 11 Pro (srebrn)
| Šifra (ID): | 218367 |
| Šifra proizvajalca: | NB16HP00017-2 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
HP probook prenosni računalnik je od začetka do konca zasnovan za poslovnega uporabnika. Rišite, kreirajte in navidujte z trpežnimi prenosniki HP Probook. Namenjeni so profesionalni uporabi v večjih podjetjih, ki si želijo cenovno dostopen a zmogljiv prenosnik za vsakdanjo rabo. Konkretni HP Probook HP ProBook 4 G1i AI 16" Ultra 7 / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 11 Pro (srebrn) ima nameščen procesor iz najnovejših serij, namenjeni temu da omogočajo neutrujajoče delo brez električnih prekinitev zahvaljujoč napredni bateriji z dolgo življensko dobo. Prenosni računalnik ima ojačano ohišje ter prijetno tipkovnico odporno tudi proti politju tekočin. Na zaslon velikosti boste videli kristalno čisto sliko zahvaljujoč izjemno visoki resoluciji 1920 X 1200. Uživali boste tudi v multimediji s zvočnim sistemom DTS z dvema zvočnikoma, datoteke bodo pa na varnem disku velikosti 512GB SSD. Priključkov bo za vse vaše naprave več kot dovolj, inženirji pa so izboljšali tudi sprejem Wi-Fi signala. Pri nakupu prenosnika iz skupine HP probook gre za premišljen nakup saj boste HP poslovni prenosnik dobili za ceno boljšega consumer prenosnika za domačo uporbo. Priporočamo uporabo Windows 10 Professional in Windows 11 Profesional. Preveri več modelov HP Probook.
HP Probook prenosniki veljajo za izredno zanesljive poslovne prenosnike.
Podroben opis
Prenosnik HP ProBook G4i odlikuje izjemen dizajn in zmogljiva konfiguracija. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 7 255U s taktom 1,7 GHz, ki mu pomaga 16 GB DDR5 pomnilnika. Za shranjevanje je na voljo 512 GB SSD pogon. Za udobno delo skrbi odličen 40,6 cm (16") IPS zaslon z zaščito proti bleščanju in ločljivostjo 1920x1200 (WUXGA).
Računalnik bo zlahka kos tudi zahtevnejšim opravilom.
Tehnične lastnosti:
- Zaslon: 40,6 cm (16") IPS, WUXGA (1920x1200), anti-glare, 300 nits
- Procesor Intel Core Ultra 7 255U 1,7 GHz (do 5,2 GHz, 12 MB cache)
- Pomnilnik: SODIMM 16 GB DDR5 5600 MT/s (vsi RAM reženji so zasedeni)
- Shramba: 512 GB SSD PCIe NVMe
- Grafika: integrirana Intel Graphics
- Brezzžične povezave: WiFi 6e AX211, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Windows 11 Pro
Priključki:
- 1x HDMI 2.1
- 1x kombinirani 3,5 mm avdio priključek
- 1x RJ-45
- 2x USB-A
- 2x USB-C
Fizične lastnosti:
- Dimenzije: 35,94 x 25,1 x 1,09-1,7 cm
- Teža: 1,74 kg
Napajanje:
- Baterija: LiPoly, 3-celična, 56 Wh
- Polnilec: USB-C. 45 W
Garancija: 1 leto





