Prenosnik HP ProBook 460 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16'' WUXGA + IPS / W11H / srebrn
| Šifra (ID): | 218224 |
| Šifra proizvajalca: | NB16HP00008-PR1 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
HP probook prenosni računalnik je od začetka do konca zasnovan za poslovnega uporabnika. Rišite, kreirajte in navidujte z robustnimi prenosniki HP Probook. Namenjeni so zahtevni uporabi v korporativnih podjetjih, ki si želijo cenovno dostopen a zmogljiv prenosni računalnik za vsakdanjo uporabo. Konkretni HP Probook HP ProBook 460 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16'' WUXGA + IPS / W11H / srebrn ima nameščen procesor iz najnovejših linij, namenjeni temu da omogočajo nenaporno delo brez električnih izpadov zahvaljujoč dovršeni bateriji z dolgo življensko dobo. Prenosni računalnik ima ojačano ohišje ter prijetno tipkovnico odporno tudi proti razlitju. Na zaslon dimenzij boste videli kristalno čisto sliko zahvaljujoč izjemno visoki resoluciji 1920 X 1200. Uživali boste tudi v multimediji s zvočnim sistemom DTS z dvema zvočnikoma, datoteke bodo pa na varnem disku velikosti 512GB SSD. Možnosti povezav bo za vse vaše naprave več kot dovolj, inženirji pa so izboljšali tudi sprejem Wi-Fi signala. Pri nakupu prenosnika iz skupine HP probook gre za premišljen nakup saj boste HP poslovni prenosnik dobili za ceno boljšega consumer prenosnika za domačo uporbo. Priporočamo uporabo Windows 10 Professional in Windows 11 Profesional. Preveri več modelov HP Probook.
HP Probook prenosniki veljajo za izredno zanesljive poslovne prenosnike.
Podroben opis
HP ProBook 460 G11 je zmogljiv in zanesljiv prenosni računalnik, zasnovan za potrebe rastočih podjetij. Ponuja kombinacijo visoke zmogljivosti, varnosti in vzdržljivosti, ki zagotavlja učinkovito delo v različnih okoljih. HP ProBook 460 G11 je odlična izbira za profesionalce, ki potrebujejo zanesljiv in zmogljiv prenosni računalnik za vsakodnevno poslovno uporabo.
Procesor Intel Core Ultra 5 125U 1.3GHz (do 4.3GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 40,6 cm (16") WUXGA IPS (1920x1200), 300 nits, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB PCIe NVMe disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Tipkovnica je gravirana s SLO/CRO znaki!
Lastnosti:
- DDR5-5600 MT (dve reži, obe zasedeni)
- vgrajen mikrofon, zvočniki, spletna kamera 5MP
- Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3
- touchpad, numerična tipkovnica
- osvetljena tipkovnica odporna proti politju
- ohišje srebrne barve
Vmesniki:
- 2x USB Type-C 20Gbps (DP1.4)
- 2x USB Type-A 5Gbps
- 1x HDMI 2.1
- 1x stereo headphone/microphone combo jack
- 1x RJ-45
Baterija: 3-celična Li-ion, 56 Whr
Dimenzije: 35.94 x 25.11 x 1.09 cm (spredaj); 35.94 x 25.11 x 1.7 cm (zadaj)
Teža: 1,74 kg









