Prenosnik HP ProBook 460 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16" WUXGA IPS / Windows 11 Pro (črn)
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 217598 |
| Šifra proizvajalca: | V1-NB16HP00015-2 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
HP probook prenosni računalnik je od začetka do konca zasnovan za poslovnega uporabnika. Rišite, kreirajte in navidujte z robustnimi prenosniki HP Probook. Namenjeni so zahtevni uporabi v večjih podjetjih, ki si želijo cenovno dostopen a zmogljiv prenosni računalnik za vsakdanjo uporabo. Konkretni HP Probook HP ProBook 460 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16" WUXGA IPS / Windows 11 Pro (črn) ima nameščen procesor iz najnovejših serij, namenjeni temu da omogočajo neutrujajoče delo brez električnih izpadov zahvaljujoč napredni bateriji z dolgo življensko dobo. Prenosnik ima ojačano ohišje ter komfortno tipkovnico odporno tudi proti politju tekočin. Na zaslon dimenzij boste videli kristalno jasno sliko zahvaljujoč izjemno visoki resoluciji 1920 X 1200. Uživali boste tudi v multimediji s zvočnim sistemom DTS z dvema zvočnikoma, datoteke bodo pa na zasneljivem disku velikosti 512GB SSD. Možnosti povezav bo za vse vaše naprave več kot dovolj, inženirji pa so izboljšali tudi sprejem Wi-Fi signala. Pri nakupu prenosnika iz skupine HP probook gre za premišljen nakup saj boste HP poslovni prenosnik dobili za ceno boljšega consumer prenosnika za domačo uporbo. Priporočamo uporabo Windows 10 Professional in Windows 11 Profesional. Preveri več modelov HP Probook.
HP Probook prenosniki veljajo za izredno zanesljive poslovne prenosnike.
Podroben opis
HP ProBook 460 G11 je zanesljiv in eleganten poslovni prenosnik, zasnovan za vsakodnevno delo v pisarni ali na poti. Odlikuje ga velik 16-palčni zaslon, ki omogoča udobno delo z dokumenti, preglednicami in drugimi poslovnimi aplikacijami.
Prenosnik ponuja hitro in stabilno delovanje ter vključuje tudi čitalnik prstnih odtisov za dodatno varnost in enostavno prijavo. Oblikovan je v srebrni barvi, ki daje napravi profesionalen videz, v paketu pa je priložena tudi torba za prenosnik za lažje prenašanje.
Procesor Intel Core Ultra 5 125U 1.3 GHz (do 4.3 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 16,0" (40,6 cm) WUXGA (1920 x 1200), 300nits, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- DDR5 (dve reži)
- stereo zvočnika, 1080p FHD spletna kamera + mikrofon
- Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth 5.3
- v paket priložena torba za prenašanje HP Renew Business 17,3" (3E2U5UT)
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 2x USB Type-C 20Gbps (PD, DisplayPort 1.4)
- 2x USB Type-A 5Gbps
- 1x HDMI 2.1
- 1x 3.5mm audio
- 1x LAN RJ-45
Dimenzije: 35.94 x 25.11 x 1.09 cm
Teža: 1,74 kg









