SHARP Multisync ME552 138,8cm (55") 18/7 UHD IPS informacijski monitor
| Šifra (ID): | 207146 |
| Šifra proizvajalca: | L50ME552 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor SHARP Multisync ME552 138,8cm (55") 18/7 UHD IPS informacijski monitor se ponaša z jasno sliko in globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 3840 X 2160 točkami pri diagonali 139,7 cm (55,0"), hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 60Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 450 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | L50ME552 |
| EAN koda | 4550556122504 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 138,8 cm (55") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Čas delovanja: | 18/7 |
| Smer postavitve: | Panoramski (Landscape), portretni (Portrait) |
| Velikost točke: | 1.073 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 450 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178 / 178 stopinj |
| Odboj svetlobe (Haze level): | Pro (25) |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 1x USB-C, 3x HDMI, 3x USB 2.0 |
| Audio priključki: | 1x USB-C, 3x HDMI, 1x 3.5mm, 1x SPDIF |
| Multimedijski predvajalnik: | Podprto shranjevanje datotek USB 2.0 / FAT16, FAT32 |
| Nadzor: | LAN 100Mbit; remote control (3,5mm jack); RS232 |
| Zvocniki: | integrirani 10 W + 10 W |
| Poraba: | 120W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 9,9 mm |
| Dimenzije: | 1233 x 703,5 x 62 mm |
| Masa: | 13,2 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | EnergyStar 8.0 |
| Dodatna oprema (opcija): | Noge (ST-43M); Senzor prisotnosti (KT-RC3); Soundbar (PN-ZCMS1); Voziček (PD04-Tipster Trolley); Stenski nosilec (PDW S32-52L) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 1692939 |









