SHARP Multisync ME862 217,4cm (86") 18/7 UHD IPS zvočniki informacijski monitor
| Šifra (ID): | 217504 |
| Šifra proizvajalca: | L50ME862 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 218,4 cm (86,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
| Zvočniki | Da |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor SHARP Multisync ME862 217,4cm (86") 18/7 UHD IPS zvočniki informacijski monitor se ponaša s čisto sliko in globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 3840 X 2160 točkami na velikosti zaslona 218,4 cm (86,0"), odzivni čas zgolj 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 60Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo zaslon namreč obsijal s svetlostjo 450 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | L50ME862 |
| EAN koda | 4550556164184 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 217,4cm (86") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Čas delovanja: | 18/7 |
| Smer postavitve: | Panoramski (Landscape), portretni (Portrait) |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 450 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178 / 178 stopinj |
| Odboj svetlobe (Haze level): | Pro (25) |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 1x USB-C, 3x HDMI, 3x USB 2.0 |
| Audio priključki: | 1x USB-C, 3x HDMI, 1x 3.5mm |
| Nadzor: | LAN 100Mbit; remote control (3,5mm jack); RS232 |
| Zvocniki: | integrirani 10 W + 10 W |
| Poraba: | 162 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 15,9 mm |
| Dimenzije: | 1931 x 1102 x 68 mm |
| Masa: | 42 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | BSMI; CE; EMC Class B; Energy Star 8; FCC Class B; KC/KCC; PSB; RCM; RoHS; VCCI |
| Vsebina paketa: | 2x AAA bateriji; zaslon; HDMI kabel; napajalni kabel; daljinski upravljanik; navodila za uporabo |
| Dodatna oprema (opcija): | Feet (ST-801); Presence Sensor (KT-RC3); Soundbar (PN-ZCMS1); Speaker (SP-RM3a); Trolley (PD02MHA-CB86, PD03MHA-CB86); Wall mount (SF680P); WiFi Dongle SI07B |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2174104 |









