SHARP MultiSync PN-M432 109,2cm (43") 3840x2160 HDMI/USB-C/RJ-45/DP 24/7 zvočniki informacijski monitor
| Šifra (ID): | 216827 |
| Šifra proizvajalca: | PNM432 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 81,3 cm (32,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 500 cd/m2 |
| Zvočniki | Da |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor SHARP MultiSync PN-M432 109,2cm (43") 3840x2160 HDMI/USB-C/RJ-45/DP 24/7 zvočniki informacijski monitor se lahko pohvali s čudovitimi barvami. Zaslon, ki je velik 81,3 cm (32,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja takojšenj odziv za brez zakasnitev. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo 500 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNM432 |
| EAN koda | 4550556131018 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Ločljivost: | 3840x2160 |
| Diagonala zaslona: | 109,2cm (43") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,245x0,245 mm |
| Kontrast: | 8000:1 |
| Svetilnost: | 550 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° / 178° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Energijski razred: | G |
| EPREL Št.: | |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | 3.0m napajalni kabel 3.0m HDMI kabel brezžični daljinski upravljalnik baterije |
| Garancija | 36 mesecev |









